5 причин Чому не варто купувати авто з США самостійно

1. На аукціонах США продають автомобілі як приватні особи, так і страхові. Ми купуємо виключно у страхових компаній, які надають достовірні дані і реальні фотографії автомобіля і наявність повного пакету документів для доставки в Україну.

Вибираючи самостійно, ви не будете знати, у кого купуєте автомобіль і можете придбати авто, яке не має документів на вивезення з США в Україну

Почему не стоит покупать авто из США самостоятельно

2. Аукціон Копарт з недавнього часу не продає автомобілі фіз. особам, а працює тільки з юридичними компаніями.

Навіть якщо вам вдасться знайти яку-небудь лазівку або оформити покупку через брокера в Америці, то покупка авто в США з доставкою в Україну обійдеться вам набагато дорожче.

3. При покупці битої автомобіля на аукціоні в США потрібно розглянути його на фото з усіх боків. Для зареєстрованих представників від компаній-продавців подаються фотокартки в HD – якості.

Для звичайних користувачів, зареєстрованих на сайті аукціону, такої можливості немає.

4. Юридичні особи, зареєстровані на майданчиках аукціонів, мають доступ до резервів продавця, це та сума, нижче якої продавець не згоден продавати автомобіль.

Навіть якщо вам вдасться виграти ставку з заниженою вартістю, вказаною для залучення до лоту, продавець може просто не продати вам цей автомобіль.

5. Наша компанія Навігатор Авто Груп має свого брокера в Америці, завдяки чому можемо застрахувати автомобіль, куплений на аукціоні в США, для його безпечної доставки в Україну. Якщо ваш автомобіль зашкодять при транспортуванні, страхова компанії відшкодує збиток.

При самостійній покупці автомобіля з аукціонів США знайти надійного представника в Америці дуже складно. Є ризики, невиплат компенсації, при пошкодженнях.

Покупка авто с аукционов США

Хочете купити авто з США на замовлення? Заповніть форму запиту на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом дня і запропонує кілька оптимальних варіантів згідно вашого запиту.

Цікавить покупка автомобіля з Америки в Україні? Пропонуємо вашій увазі каталог авто з США в Україніавто в наявності – доставленні та розмитнені авто з США в Україну, авто викуплені на аукціонах США і перебувають в дорозі.

Залишилися питання по покупці автомобіля на аукціонах США? Телефонуйте:

Звоните:
+38 (096) 1 800 600
+38 (063) 1 800 600