Чому авто з США?

Здавалося б, купити автомобіль в Україні не проблема, ринок автомобілів переповнений «евробляхамі», а автосалонах можна знайти нові сучасні автомобілі японського, європейського, корейського та ін. Виробниками.

Так чому ж серед українців так популярна покупка авто з США?

Адже європейські евробляхі можна купити цілі і швидше доставити.

Хендай Акцент купить в сша

Відповідь проста і банальна: АВТО з США збирають для американців, а тому:

  • автомобілі мають більш якісний матеріал і збірку,
  • мають хорошу комплектацію,
  • високу безпеку і завжди в хорошому технічному стані.

Так, для нас поставляю автомобілі тих же виробників, але вони значно поступаються американському якості. Саме тому багато хто готовий чекати близько 3-х місяців, аби купити американський автомобіль, навіть побитий і ремонтувати його.

Купуючи АВТО з США ви купуєте надійний американський автомобіль якісної збірки з економією від 25%, в порівнянні з такими ж авто, що продаються в Україні.

Багатьох турбує питання: В якому стані авто з США потрапляють до України?

Купить авто с пробегом в США

Ми робимо акцент на автомобілях в технічно робочому стані, з робочим двигуном, ходовою і електрикою. Допускаються несерйозні пошкодження кузова, які можна недорого і швидко відремонтувати або замінити в будь-якому автосервісі. Крім того, при бажанні ви зможете замовити ремонт авто в нашому СТО.

Більшість американців купують автомобілі в лізинг, а тому авто завжди проходить техогляд і, якщо необхідно, плановий ремонт. Через 3-5 років автомобіль знімається з обслуговування і ремонтувати за свій рахунок дорого, з цієї причини вигідніше його продати.

Ще однією причиною продажу автомобіля є потрапляння в аварію, американцям простіше його продати, адже відремонтувати буде дорожче. Навіть незначні пошкодження, такі як подряпини, вм’ятини або спрацювали подушки безпеки призводять до того, що авто не ремонтують, а просто продають.


Дізнайтеся, ЯК КУПИТИ АВТО З США тут

Хочете купити авто з США на замовлення? заповніть форму заявки і наші менеджери протягом дня підбере вам кілька варіантів.

Більше пропозицій в групі Фейсбук

купить АВТО из США от Navigator Avto GruppПриєднуйтесь до нашої групи в Вайбері,
щоб завжди бути в курсі нових надходжень АВТО з США від Navigator Auto Group