Nissan Juke Enigma 2021 – Огляд новинки. Фото + характеристики

Випущено нову спеціальну модель Nissan Juke Enigma, яка знаменує запровадження в лінійку Juke сумісність з Amazon Alexa і може похвалитися унікальними поліпшеннями стилю.

Як і Tekna, у новинки Enigma будуть 19-дюймові легкосплавні диски, а для спеціальної версії вони будуть випускатися в чорному кольорі.

Автомобіль пропонується в трьох кольорах: чорному, сірому металік і перлинно-білому

.

Є зміни і в дизайні.

Enigma виділяється хитромудрим геометричним малюнком уздовж лінії даху і на зовнішніх дзеркалах заднього виду.
З’явилися ексклюзивні значки в місцях з’єднується даху з кузовом і внизу на центральній консолі.

Що незвичайного в новинці?
Синхронізація автомобіля з вашим телефоном через додаток!

Після того, як ви додали Nissan Skill в додаток Alexa і з’єднали його зі своїм обліковим записом NissanConnect, ви можете використовувати пристрій Alexa будинку, щоб дізнатися, де припаркований автомобіль, заблокований він і скільки в ньому палива. Також ви зможете управляти автомобілем, відправляючи йому вказівки через супутникову навігацію прямо в інформаційно-розважальну систему автомобіля.
Маючи телефон знаходиться під рукою, ви також зможете управляти цими функціями через додаток Nissan.

Enigma, ймовірно, буде заснована на обробці N-Connecta, яка стоїть на 1000 фунтів менше.
Ця модель оснащена супутниковою навігацією з оновленням трафіку в реальному часі, семидюймовим цифровим приладовим екраном, клімат-контролем, а також входом і запуском без ключа.

Що це означає для покупців автомобілів?

Juke Enigma сподобається покупцям, які хочуть монохромний вигляд, а візерункові деталі повинні виділяти його. Нам подобається зовнішній вигляд, і сумісність з Alexa буде корисною функцією для деяких власників, але багато покупців будуть досить задоволені обробкою N-Connecta середнього рівня

Хочете купити Nissan Juke з США в Україні старіших поколінь? Телефонуйте:

Телефонуйте:

+38 (096) 1 800 600
+38 (063) 1 800 600

Хочете купити авто з США іншої марки? Заповніть форму заявки на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом дня і запропонує кілька оптимальних варіантів згідно з вашим запитом.

Nissan Juke Enigma 2021 – Огляд новинки

А як вам такі технології? Яв вважаєте, не стане управління авто через додаток легкою здобиччю для автовикрадачів? Напишіть свої думки в коментарях.