Lister Stealth: 675 – найсильніший кросовер на базі Jaguar

Британська компанія Lister Car офіційно представила «найшвидший і потужний кросовер який коли-небудь вироблявся в Великобританії» – Lister Stealth: 675

Новинка, яку компанія позиціонує як найшвидшого і потужного британського кросовера, побудований на базі «зарядженого» Jaguar F-Pace SVR.

Під капотом у Lister Stealth модернізована версія «ягуарівського» мотора V8 5.0, що розвиває 675 к.с. і 881 Нм крутного моменту.

У базового Jaguar F-Pace SVR віддача агрегату становить 550 к.с., 680 Нм.

За заявою виробника, з місця до 96 км / год кросовер прискорюється за 3.6 сек. і розвиває максимальну швидкість 314 км / ч.

Автоновости Lister Stealth: 675-сильный кроссовер на базе JaguarАвтоновости Lister Stealth: 675-сильный кроссовер на базе JaguarСеред особливостей екстер’єру:

  • масивні повітрозабірники,
  • карбоновий передній спліттер,
  • зелена окантовка решітки радіатора
  • 23-дюймові колісні диски.

✓ Салон кросовера оброблений натуральною чорною шкірою і зеленої ромбовидної прострочкою.
На підголівниках сидінь – зелена вишивка «Lister».

✓ У цьому році Lister Car планує виготовити всього 100 примірників Stealth. У Великобританії мінімальний цінник кросовера – 109 950 фунтів стерлінгів (122 775 євро).

Ціна хороша))) але ми знайдемо в США авто не гірше цього ??і за більш доступною ціною. Тільки напишіть нам і ми запропонуємо вам масу варіантів