Lincoln MKC був випущений всього кілька років тому, в 2015 році, і кожною новою моделлю Lincoln докладає все більше зусиль для підвищення якості своїх автомобілів і підвищення впізнаваності бренду.

Якщо вам потрібен розкішний кросовер з комфортабельним і тихим салоном, то Lincoln – це ваш автомобіль!

Переваги:

  • Комфортний і тихий салон.
  • Плавність ходу.
  • Великий список стандартних функцій.
  • MKC дешевше, ніж багато конкуруючих кросовери.

Коли ви вперше сідайте за кермо MKC, ви можете задатися питанням, що Лінкольн зробив з коробкою передач?

Так, в Lincoln MKC коробки передач, в звичному для нас вигляді, просто напросто немає!

Lincoln вирішив представити трансмісію MKC у вигляді вертикального набору кнопок зліва від сенсорного екрану, відкривши зручне місце для зберігання речей в підставі центральної консолі на місці важеля перемикання передач. Ось таке креативне рішення – ще один бардачок, а перемикання кнопками.

Стандартним для всіх комплектацій є 2,0-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом (240 к.с., 366 Нт / м крутного моменту) в парі з шестиступінчастою автоматом і переднім приводом.

Повний привід є додатковою функцією, як і 2,3-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом (285 к.с., 414 Нт / м), який доступний тільки в комплектаціях Select, Reserve і Black Label.

Технології – одна із сильних сторін Лінкольн MKC.
Sync 3 простий у використанні і швидко реагує. Голосове управління легко освоїти, а Apple CarPlay і Android Auto входять в стандартну комплектацію.

Lincoln MKC – це дійсно автомобіль, який подобається чоловікам, завдяки чому Lincoln заробив репутацію виробника чоловічих автомобілів.
Автомобіль м’язистий по стилю і плавний в русі.

Хочете купити Lincoln MKC з США в Україні? Телефонуйте:

+38 (096) 1 800 600
+38 (063) 1 800 600

Хочете купити авто з США іншої марки? заповніть форму заявки на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом дня і запропонує кілька оптимальних варіантів згідно вашого запиту.