Літаючий автомобіль Cadillac – Огляд новинки фото + відео

Можливо, саме так в далекому майбутньому будуть виглядати розкішні подорожі.
Cadillac на виставці Consumer Electronics Show показав свій літаючий автомобіль. Що про нього відомо?

General Motors у вівторок представила футуристичний літаючий Cadillac – безпілотний автомобіль, який злітає і приземляється вертикально і перевозить пасажира над вулицями і по повітрю.

Отже, літаючий Cadillac, який виглядає як щось середнє між дроном і вертольотом. Важко сказати, одномісний це автомобіль або можна втиснути другого пасажира, але його вигляд, можливості і характеристики вражають.

У літаючому устаткування JVC для автомобілів Cadillac використовується електродвигун потужністю 90 кВт для приводу чотирьох роторів для вертикального зльоту і посадки.
Транспортний засіб може розвивати швидкість до 56 миль на годину.

Фото салону не представлено, але зі слів віце-президента GM стало відомо, що простір всередині максимальне комфортно, а інтер’єр Cadillac виглядає ще краще, ніж стильний зовнішній вигляд.
У салоні є м’який диван, що займає три стіни.
Елементи з темного дерева створюють висококласний вид.
Вікно і панель кузова відкидаються окремо, щоб звільнити великий простір для входу і виходу з кабіни.

За словами Майкла Симко, віце-президента GM по глобальному дизайну, апарат був спроектований таким чином, щоб пасажиру, при тихому польоті над великою кількістю наземних транспортних засобів, відкривався вид через велике панорамне вікно. Крім того, у автомобіля розсувні двері і скляна панорамний дах.

Літаючий автомобіль пілотує сам, але все ще має рульове колесо. Cadillac без управління ще далеко від запуску у виробництво. Проте, цікаво спостерігати, як Cadillac уявляє собі це майбутнє ..

Безпілотний Cadillac дозволить одній людині подорожувати на невеликі відстані, наприклад, з даху на дах у місті.

Майбутнє стало ще ближче …


Літаючі машини, на жаль, нам поки недоступні, Але, якщо ви хочете купити бензиновий Cadillac на аукціонах США з доставкою в Україну, телефонуйте:

+38 (096) 1 800 600
+38 (063) 1 800 600

Хочете купити авто з США іншої марки? заповніть форму заявки на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом дня і запропонує кілька оптимальних варіантів згідно вашого запиту.

Літаючий автомобіль Cadillac – Огляд новинки

А як вам такий концепт? Чи реально масове виробництво таких літальних апаратів? Напишіть свої думки в коментарях.