Ferrari F8 Tributo – тюнинг від Novitec

Як часто трапляються, моделі Ferrari з середнім розташуванням двигуна, Ferrari F8, ймовірно, є найкрасивішою гарцюючий “конячкою” на сьогодні саме тому Novitec взявся зробити її ще крутіше.

Німецька тюнінгова фірма придбала Grigio Scuro F8 і вирішила суперкар вивести на новий рівень.
Насамперед Новітек, звичайно ж, додав потужності.

Стандартний F8 «всього» видає 711 к.с. і 568 фунт-фут обертального моменту, тому Novitec трохи підняв гніт.
Завдяки налаштуванню і новою вихлопною системою Inconel (покритої золотом 999 проби для кращого розсіювання тепла), 3,9-літровий V-8 з подвійним турбонаддувом F8 може розвивати до 802 к.с. і 662 фунт-фут обертального моменту.

Novitec також внесла деякі косметичні поліпшення в F8.
Передній спліттер складається з двох частин, нижня частина передньої повітряної заслінки перероблена з відкритого вуглецевого волокна, а повітропровід капота має дискретну, але чудову губу з вуглецевого волокна.

З’явилися нові бокові кишені, а задня частина автомобіля оснащена крилом з вуглецевого волокна. Покупці також можуть встановити новий, більш глибокий задній дифузор з маленькими крильцями з вуглецевого волокна для більш агресивного вигляду.
Novitec стверджує, що ці модифікації додають притискну силу, але, оскільки у нас немає під рукою аеродинамічної труби, нам доведеться повірити компанії на слово.

Весь автомобіль занижений на 1,4 дюйма і виділяється набором 22-дюймових коліс з атласним золотом, які виглядають приголомшливо.


Novitec не згадав, скільки коштує все це перевага, але можна з упевненістю сказати, що це оновлення доступно далеко не кожному.

Якщо Ferrari F8 Tributo на сьогодні недосяжна, не варто засмучуватися. Ми підберемо крутий спорткар на аукціонах США з доставкою в Україну, телефонуйте:

+38 (096) 1 800 600
+38 (063) 1 800 600

Хочете купити авто з США іншої марки? заповніть форму заявки на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами протягом дня і запропонує кілька оптимальних варіантів згідно вашого запиту.

Ferrari F8 Tributo – тюнинг від Novitec