Чим відрізняються автомобілі американського виробництва? У чому різниця авто у порівнянні з японського, європейського, корейського?

Сучасний ринок продажів автомобілів представлений величезною кількістю моделей і виробників різних країн. Одну з перших рядків займають американські автомобілі.

Щоб розібратися в чому американські автомобілі краще і краще вони в порівнянні з автомобілями різних країн виробництва, потрібно внести ясність в дане формулювання.

Що значить для вас американський автомобіль? Які марки автомобіля американського виробника приходять відразу на розум?

Звичайно ж це Jeep, Dodge, Chrysler, Chevrolet, Cadillac і в останні роки Tesla.

Серед європейських автомобілів всім добре відомі марки авто Merssedes, BMW, Volvo, Audi, Volkswagen, Opel, Skoda, Citroen, Renault і звичайно ж Alfa Romeo. Porshe.

Японські автомобілі Toyota, Honda, Mazda, Nissan, Mitsubichi, Subaru, Suzuki знайомі всьому світу своєю щедрою комплектацією, в той час, як європейці кілька скупі в начинці бюджетних автомобілів.

Здавалося б, як їх можна порівняти? Адже всі автомобілі настільки різні!

Насправді все набагато простіше, до числа американських автомобілів можна віднести чимало відомих європейців і японців, які випускаються в США під особливими суббрендами, наприклад, Lexus, Acura і Infiniti.

Як і будь-яка техніка, автомобілі випускаються на заводах виробників для кожної країни в своїй комплектації, це їх і відрізняє в прямому сенсі слова. Для країн третього світу автомобілі випускаються набагато простіше, ніж для Америки, саме своєю якістю, комплектацією та якістю складання американські автомобілі так полюбилися українцям.

Авто для Америки і країн Європи. В чому різниця

Крім того, автомобілі, привезені до нас з Америки, відрізняються не тільки зовні від європейських і корейських побратимів, а й багатьом іншими якостями.

Наприклад, назвою: CHEVROLET SONIC LT під такою назвою авто продається в США, а ось в Україні всі знають автомобіль як CHEVROLET Aveo. Мегапопулярний седан В-класу Hyundai Solaris в Сполучених Штатах продається як Hyundai Accent. Зовні Акцент відрізняється від нашого Соляріса тільки оптикою.

Купить Хендай Акцент из США в УкраинеКупить Хендай Солярис из США в Украине

Звичайно ж є і технічні відмінності, такі як:

У автомобілів американського виробництва покажчики поворотів червоного кольору. Для України це не перевага, так як доводиться їх таки міняти на помаранчевий колір. Габаритні вогні жовтого кольору і встановлені вони на місці поворотників.

Практично всі американські автомобілі оснащені автоматичною коробкою передач. Вкрай рідко ви знайдете авто з США на механіці.

Швидкість і пробіг на спідометрі вказані в милях, а не в кілометрах.

А ще, деякі виробники випускають автомобілі різної конфігурації. Наприклад, розглянемо Volkswagen Golf для країн Європи виготовляється з двигуном 1.8. Volkswagen Golf для США – любителів потужних автомобілів Volkswagen Golf з 2.0 – 2.4 і обов’язково на автоматі. Така ж ситуація з Hyundai Accent (він же Solaris). Для Європейського ринку – движок до 1.6, а Hyundai Accent в США виробляється – від 1,6 л.

Попри всі ці відмінності, автомобілі американського виробництва, вироблені під одним і тим же маркою, але в різних країнах і для різних країн, реально відрізняються один від одного якістю.

Хочете купити автомобіль американського виробника? Замовляйте на сайті, заповнивши форму заявки. Отримати більше інформації?

Телефонуйте:
+38 (096) 1 800 600
+38 (063) 1 800 600

Підписуйтесь на нас в Фейсбук або Інстаграм, щоб бути завжди в курсі новинок авто і новин в Україні.

Чим відрізняються автомобілі американського виробництва? дізнайтеся на практиці)