Антирейтинг авто, що перевищують швидкість

У США дуже люблять проводити опитування і складати рейтинги, на цей складено антирейтинг авто, що перевищують швидкість. Дізнайтеся марки авто, на яких найчастіше водії перевищують швидкість.
Рейтинг автомобілів складено американської Страховою компанією Insurify, для отримання більш точних даних було проаналізовано 2,5 млн. Страхових полісів.

Отже, в антирейтинг авто, що перевищують швидкість попали 3 автомобіля. Згідно з рейтингом найбільше порушують водії Subaru, власники цієї марки автомобіля зайняли відразу 2 позиції.

На 1 місці за перевищення швидкості виявилися водії автомобіля моделі Subaru WRX. Більш ніж 20% власників на цих авто отримували найчастіше штрафи за це порушення ПДР.

2 місце антирейтингу посів спокійненький, за нашими мірками, Volkswagen Golf GTI з результатом 17,4%.

Subaru WRXVolkswagen Golf Gti3 рядок з результатом 15,9% власників частіше перевищують швидкість, дісталася ще одній моделі Subaru, яка саме модель, не уточнюється.

В Україні, в порівнянні з США, не має значення, за кермом якого авто знаходиться автомобіль. Перевищують швидкість водії як на дорогих, так і на бюджетних машинах.

Ми, звичайно ж, не бажаємо вам опинитися серед порушників… Але, якщо хочете купити Subaru з США, просто заповніть форму заявки.

Вибирайте авто з США в наявності в Україне або авто викуплені на аукціонах США “в дорозі”. А хочете самостійно прорахувати вартість автомобіля на аукціоні в США, його вартість доставки і розмитнення в Україні? Скористайтеся калькулятором прорахунку авто з США.

Потрібна допомога при пошуку і виборі авто на аукціонах в США? Телефонуйте:

+38 (096) 1-800-600
+38 (063) 1-800-600

Приєднуйтесь до нашої групи в Вайбері,
щоб завжди бути в курсі нових надходжень АВТО з аукціонів США Копарт і ІААІ.